728 x 90Posty autora

 • Jak nauczyć się rysować?

  Jak nauczyć się rysować?

  Kiedy oglądasz cudze prace i wzdychasz ciężko za swoim talentem, pamiętaj, że rysunku jest w stanie nauczyć się każdy. Wystarczy odpowiednia dawka wytrwałości i zapału. Niezależnie, czy wolisz uczyć się w samotności, czy lepiej przyswajasz wiedzę w grupie, oto kilka sposobów na to, jak udoskonalić swój warsztat.  Zacznij od zainteresowania się konkretną techniką rysunku. Zamiast

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Jak ubrać dziecko na chrzest zimą?

  Jak ubrać dziecko na chrzest zimą?

  Jeśli chrzest Twojego dziecka przypada na okres zimowy, wybór odpowiedniego zestawu ubrań dla malucha jest sprawą priorytetową. Jak ubrać dziecko, aby czuło się komfortowo zarówno na ulicy, jak i we wnętrzu kościoła, który przeważnie jest miejscem zimnym, a potem na przyjęciu dla rodziny? Oto kilka cennych wskazówek! Strój na chrzest – na co zwrócić uwagę?

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Jak spakować dziecko na wycieczkę?

  Jak spakować dziecko na wycieczkę?

  Koniec roku szkolnego i okres wakacji to czas wycieczek szkolnych, zielonych szkół i obozów edukacyjnych. O jakich rzeczach należy pamiętać przy pakowaniu dziecka na wyjazd?  Plecak, torba czy walizka? Wybór torby, w którą spakujemy rzeczy dziecka, jest przede wszystkim zależny od długości planowanego wyjazdu. Jeżeli wycieczka ma trwać kilka dni, to najwygodniejszą opcją będzie plecak.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Języki, których warto się nauczyć!

  Języki, których warto się nauczyć!

  Znajomość więcej niż jednego języka jest w dzisiejszym świecie niemal niezbędna. Coraz więcej firm zmienia swój charakter na globalny, a zapotrzebowanie na wielojęzycznych pracowników jest wysokie. Jednak nie wszystkie języki są sobie równe, niektóre zaprowadzą cię dalej niż inne.

  CZYTAJ WIĘCEJ